У Миколаївському зоопарку розповіли, яких рідкісних птахів розводять

1 апреля, 2021 19 :07

1 квітня – Міжнародний день птахів. У Миколаївському зоопарку розповіли, які птахи у них живуть та як про них піклуються.

У зоопарку є відділ орнітології, який утримує та успішно розмножує рідкісні види птахів. У Миколаївському зоопарку розмножуються такі рідкісні види птахів, як орлан-білохвіст, орлан білоплечий, гриф чорний, орел степовий, даурський журавль, журавель красавка, дрофа, пугач, кафрский рогатий ворон, чорний лебідь, куряча гуска. На сьогодні колекція птахів зоопарку нараховує 618 особин 98 видів.

«Харчування мешканців орнітологічного відділу зоопарку завжди калорійне, збагачене вітамінами та мінералами. Для урізноманітнення та збагачення раціонів вітамінами, макро — та мікроелементами у відділі вирощували овес, пшеницю та розсаду салату, пророщували насіння соняшника методом гідропоніки. Це дозволяє забезпечувати птахів всіма необхідними речовинам не тільки влітку, а й в період з вересня по квітень, коли погодні умови не дозволяють отримувати свіжі злаки традиційним способом», — розповіли у зоопаркку.

Спеціалісти-орнітологи зоопарку для збагачення середовища у вольєрах та на островах ставків щорічно засівають злакові культури: пшеницю, овес, ячмінь, пагони від яких із задоволенням скльовують птахи.  Також у січні вольєри були додатково декоровані соснами та ялинами, які не були реалізовані після новорічних свят і завезені до зоопарку.