На Миколаївщині один з найгірших в Україні показників завантаженості ліжок з киснем

2 апреля, 2021 12 :43

У Миколаївській області одна з найбільших в Україні завантаженність ліжок з киснем у лікарнях для хворих на коронавірус та з підозрою. Вона становить 71,5%. Про це розповів під час брифінгу 2 квітня міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Нагадаємо, що станом на 2 квітня в Миколаївській області зафіксували 456 нових випадків коронавірусу. Більшість з них — у Миколаєві.

Міністр заявив, що ситуація з коронавірусом залишається напруженою, а в деяких регіонах — дуже напруженою. В «червоній» зоні перебуває 11 областей.

У столиці зайняті майже 84% ліжок з киснем, що є найвищим показником по Україні. Більше 71% — у Львівській області, Житомирській — майже 71%.

«У Миколаївській області також 71,5% зайнято ліжок з киснем. Це найвищі показники (включно з Львівською та Житомирською областями — ред.) в Україні»,- констатував Степанов.

Водночас в Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій обалстях, які першими потрапили до «червоної» зони, ситуація покращується: кількість госпіталізованих зменшується. Відповідно зайнято близько 50% ліжок з киснем.

Також міністр зазначив, що по всій країні зафіксовано британський штамм коронавірусу, а також південноафриканський. Перший є більш агресивним та заразним, інкубаційний період триває всього 1-3 дні. Заражається втричі більше людей, ніж від попердніх штамів та вражає молоде населення.