Квартира в Києві, більше мільйона зарплатні й два авто: декларація голови Заводського райсуду Миколаєва Щербини

2 апреля, 2021 16 :14

Голова Заводського районного суду Миколаєва Сергій Щербина опублікував декларацію за 2020 рік. Згідно з нею, у власності сім’ї судді є три квартири, одна з яких у Києві, а також два автомобілі.

Декларація опублікована на сайті НАЗК.

Так за минулий рік на посаді голови суду Щербина заробив 1 млн 281 тис. гривень заробітної платні. Ще 232 тисячі гривень суддя отримав за відчуження рухомого майна. Готівкою він тримає 1,8 млн гривень. З іншого боку, голова суду в 2020 році заплатив 392 тис. гривень податку під час покупки авто.

Ще 986 тисяч гривень від підприємницької діяльності отримала дружина судді Світлана.

Також у власності сім’ї є два автомобілі: Hyundai Grandeur 2017 року (придбаний за 392 тисячі гривень – прим.) та Land Rover 2018 року (придбаний за 1,1 млн гривень). Останній автомобіль також оформлений на дружину.

Окрім цього, дружина судді володіє квартирою на 206 (м2) у Миколаєві й ще однією в Києві (47,2 (м2). Її вартість під час покупки складала більше 1,1 млн гривень.

Сам Щербина разом із сином отримав право на користування іншою квартирою в Миколаєві від Олени Переверзєвої.

Нагадємо, Щербина був суддею у справі колишнього начальника ДП «Миколаївський облавтодор» В’ячеслава Шуліченко, якого звинувачували у хабарництві. Пізніше його виправдали.