Голова ВР підписав закон про виплату компенсації ФОПам із «червоної» зони

2 апреля, 2021 18 :42

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав закон “Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (проект №5300). Про повідомляє пресслужба апарату ВР.

Документ передбачає надання одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам та фізичним особам-підприємцям, які внаслідок карантинних обмежень були вимушені тимчасово зупинити роботу. Виплати надаватимуться застрахованим особам, які є найманими працівниками суб’єктів господарювання, зареєстрованих у регіонах, в яких встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

Відповідно до закону, виплати мають бути профінансовані за рахунок коштів Державного бюджету України у розмірі восьми тисяч гривень. Крім того, наймані працівники та фізичні особи-підприємці можуть розраховувати на допомогу від місцевої влади у розмірі, який буде визначено органами місцевого самоврядування.

Закон направлений на підпис Президенту України.