У Миколаєві затримали 18-річного студента, якого підозрюють у вбивстві товариша

2 апреля, 2021 17 :18

У Миколаєві затримали 18-річного студента місцевого училища. В поліції вважають, що він за допомогою ножа вбив свого товариша, а також поранив 17-річну дівчину.

Допомогли затримати ймовірного зловмисника сусіди загиблого, коли молодик намагався залишити місце злочину. Схопивши його, ті зателефонували 102 та тримали до прибуття слідчо-оперативної групи Миколаївського районного управління поліції. 18-річний студент училища був затриманий правоохоронцями у порядку ст. 208 КПК України.

Судово-медичний експерт, оглянувши тіло загиблого, виявив ножові поранення в області тулуба. Для встановлення остаточної причини смерті труп направлений на проведення судово-медичної експертизи.

«З’ясувалось, що тяжким наслідкам передував конфлікт між постраждалим та затриманим, який виник під час спільного вживання алкоголю. У ході сварки гість завдав господарю ножових поранень, від яких той помер», — пишуть в поліції.

Окрім того, молодик також ранив дівчину загиблого, яка намагалась його захистити. Із непроникаючими пораненнями спини та обличчя вона була госпіталізована. Наразі її життю нічого не загрожує.

Якщо провину хлопця доведуть, то йому загрожує до 15 років за ґратами.