На полігоні ТПВ у Миколаєві виявили близько 60-ти заробітчан із Закарпаття, половина з яких – неповнолітні

2 апреля, 2021 18 :10

У Миколаєві поліцейські провели профілактичний рейд, у результаті якого притягли до відповідальності 11 заробітчан із Закарпаття. Про це повідомляють на сайті правоохоронців.

Перевірку проводили у п’ятницю, другого квітня. Робили це співробітники Управління міграційної поліції, відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності, Управління карного розшуку та спецпризначенці. У результаті рейду на полігоні виявили відразу кілька родин: 29 дорослих та 32 дітей віком від одного року до 17-ти.

Відзначається, що більшість приїхали із Закарпатської області, а саме – міста Мукачево.

«Зі слів громадян, усі вони прибули до Миколаєва на заробітки — збирати та сортувати сміття. Проживають цілими родинами поруч зі сміттєзвалищем у тимчасових помешканнях, у яких відсутні умови для проживання дітей», — розповідають у поліції.

За результатами профілактичного рейду відносно 11 дорослих складені адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

«Зараз поліцейські перевіряють законність перебування та працевлаштування в області вказаних громадян, а також факт можливого порушення трудового законодавства комунальним підприємством, якому належить сміттєзвалище. Крім того, буде ретельно перевірена інформація щодо можливої експлуатації дитячої праці», — додали в поліції.

Нагадаємо, раніше прикордонники розповіли, скільки нелегальних мігрантів виявили на Миколаївщині.