В Японії відкрили третю українську школу

4 апреля, 2021 22 :12

У п’ятницю, 2 квітня, в Японії урочисто відкрили українську недільну школу в місті Нагоя. Про це «Радіо Свобода» повідомила другий секретар Посольства України в Японії Віолетта Удовік.

За її словами, це – перша українська недільна школа в цьому місті і перша така школа в Японії, відкрита за підтримки МЗС України.

Проєкт реалізує Японсько-українська культурна асоціація, перша організація українців, офіційно зареєстрована в Японії.

Школа матиме назву «Берегиня». Двері закладу будуть відкриті не тільки для українців, а й для японців, як дітей, так і дорослих, розповіла дипломатка.

У школі не тільки вивчатимуть українську мову, а й проводитимуть практичні заняття з українознавства, уроки з виготовлення виробів народної творчості, організовуватимуть українські свята, конкурси, розваги.

На першому занятті учасники заходу навчилися називати кольори та рахувати українською мовою, а також дізналися про основних героїв української народної казки «Рукавичка».

Посольство України в Японії передало новоствореній школі літературу українською мовою та матеріали про Україну японською мовою.

Як повідомила Удовік, у Японії, окрім школи «Берегиня» в Нагої, є дві українські школи в Токіо – школа «Джерельце» та школа дитячого розвитку «Хробачок» при Асоціації партнерів «Японії-України».