На зупинках громадського транспорту в Миколаєві зранку величезні черги людей, — ВІДЕО

5 апреля, 2021 11 :07

Як відомо, починаючи з суботи, третього квітня, у Миколаєві серйозно обмежили рух громадського транспорту через ріст захворюваності коронавірусом. Тепер маршрутні таксі та комунальний транспорт працюють лише зранку з 06:30 до 09:00 та ввечері з 16:30 до 19:00. В інший час їхня робота заборонена. Через це на зупинках му місті та передмісті утворилися величезні черги.

Про це повідомляє видання MyCity.

Журналістка Наталя Барбарош описала складну ситуацію у віддаленому Корабельному районі. За її словами, автомобілі маршрутів №12, 18, 52 та 91 проїжджають повз людей через те, що уже забиті.

Також величезна черга утворилася на зупинці «Океанівська» в тому ж Корабельному районі та на зупинці маршрутки №50.

Жителька міста Олена Клепа опублікувала відео комунального автобуса №91, який проїхав повз чергу з людей і не зупинився.

З іншого боку в районі перетину вулиць Садова та Погранична, Чкалова та пр. Центральний на трамвайних зупинках людей ближче до 09:00 уже було мало. Трамваї їздили напівпорожніми, проте маршруток уже не було.

У зв’язку з обмеженнями на автобусі №54 з Миколаєва до віддаленого мікрорайону Матвіївка можна від’їхати тільки з 6 до 8 годин ранку та з 16:30 до 18:20 годин вечора.

Як повідомляють жителі мікрорайону у Вайбер-групі «Матвіївка онлайн», зранку, ще до 6:00, на кінцевій зупинці «Пентагон» у Матвіївці утворилася величезна черга.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат України Ігор Негулевський розкритикував Сенкевича за обмеження в роботі громадського транспорту.