Лікарів нефрології Миколаївської клінічної лікарні позбавили премій через те, що вони мітингували під ОДА

5 апреля, 2021 12 :46

Працівників Центру нефрології та діалізу КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» позбавили премій через їхню участь у мітингу під будівлею облдержадміністрації. Про це у себе на сторінці у Фейсбук написала завідуючка відділенням гемодіалізу та нефрології Тетяни Костиненко.

Вона жаліється, що головний лікар КНП начебто створив «каральну» групу, яка знайшла порушення в роботі саме лікарів нефрології, тому їх позбавили премії.

«Головний лікар вирішив особисто покарати  нескорених: залишив без копієчноі  премії тих, хто виступав на мітингу… 7 найпрацездатніших  і найактивніших працівників діалізу тих, хто працював на всі 200%  не важливо, що вийшли на мітинг у свій вихідний. Виявляється, що копієчна премія (700 -800грн)  не за роботу, а за те, що Мовчать, не суперечать і не плазують перед «царем», — написала Костиненко.

Вона також знову нагадала, що лікарня за минулий рік не використала 20 мільйонів гривень від НСЗУ, які могли піти на процедуру гемодіалізу. Через це у Центрі нефрології зараз серйозні проблеми із ліками.

«20 млн грн! — за рік коштів НСЗУ не потрапили на послугу гемодіалізу ( хто і куди їх подів?) Нарешті хтось зреагує?! Немає чим забезпечувати послугу гемодіалізу — еритропоетину для лікування анемії вже місяць як немає « не встигли провести торги?» Одні обіцянки. А 20 млн грн? Куди поділись? На яку послугу? На які потреби? З послуги — гемодіалізу , яку оплатило НСЗУ, а кошти кудись розчинив (понад 20 млн! грн.) розпорядник коштів теперішнього КНП», — відмітила лікар.

Нагадаємо, вищезазначений мітинг відбувся 16 березня. На ньому працівники нефрології вимагали створення окремого КНП, і це був уже другий подібний мітинг лікарів.