Ексголова фракції «ЄС» у облраді Михайло Талпа задекларував дві квартири в Миколаєві, два авто і 0 гривень доходів

5 апреля, 2021 16 :03

Колишній керівник фракції «Європейська солідарність» у Миколаївській обласній раді Михайло Талпа опублікував на сайті НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції – прим.) декларацію про доходи за 2020 рік.

Згідно з декларацією, Талпа є власником двох квартир у Миколаєві, житлового будинку в селі Актове Вознесенського району, а також двох земельних ділянок у селі Сливине.

Окрім цього, депутат задекларував два автомобілі – Toyota Avalon 2007 року виробництва та Honda CR-V 2010 року.

Цікаво, що у 2020 році, якщо вірити декларації, депутат не заробив нічого. Із доходів він задекларував 60 тисяч гривень, які за основним місцем роботи заробила його дружина Ніна. Працює вона у ТОВ «ЛОГІС-Агро». Ще 220 тис. гривень дружина заробила від зайняття підприємницькою діяльністю.

Незважаючи на це, сам Михайло Талпа тримає готівкою 33 тис. доларів США, 5 тис. євро та 120 тис. гривень.

Нагадаємо, на першій сесії обласної ради між Вікторією Москаленко (також член фракції «ЄС» — прим. ред.) Та Михайлом Талпою розгорівся конфлікт через голосування за голову облради. В один момент Москаленко підійшла до Талпа і заявила, що не голосувати за представника від «Слуги народу», адже це начебто вказівка ​​особисто Петра Порошенка. В іншому випадку, за словами Москаленко, фракцію можуть і зовсім розпустити.

У підсумку, Талпа публічно заявив, що знімає з себе повноваження голови фракції, а також відмовляється від запропонованої посади стати заступником голови обласної ради.