Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У «Центрі захисту тварин» Миколаєва розповіли, скільки тварин евтанували за рік, і за яким принципом призначається ця процедура

6 апреля, 2021 13 :45

Комунальне підприємство «Центр захисту тварин» у Миколаєві проводить евтаназію безпритульним тваринам, які отримали травми, несумісні з життям або невиліковно хворіють. Також на підрпиємстві евтанують новонароджених тварин, які «незатребувані, сліпі цуценята або кошенята».

Таку інформацію виданню MyCity підтвердили на підприємстві, назвавши дані по евтаназії за період дещо більше року.

Так, починаючи з першого січня 2020 року по друге березня 2021, на ЦЗТ піддали евтаназії рівно 150 безпритульних тварин. Також на підприємстві евтанують сліпих новонароджених цуценят або кошенят (1-2 дні від народження).

Окремо у відповіді на запит йдеться, що підприємство не має річного плану по евтаназії, і проводять її «за необхідності».

 

Довідка: Евтаназія (грец. еuthanasia — eu — добре, приємно + thanatos — смерть) — умисне позбавлення життя хворого з метою полегшення його страждань.

Нагадаємо, раніше суд зобов’язав міськраду Миколаєва виплатити співробітниці онкодиспансеру 5 тис. гривень моральної шкоди, на яку напала безпритульна собака.