Миколаївський суднобудівний завод відремонтує ще один катер для ВМС України

6 апреля, 2021 19 :06

ДП «Миколаївський суднобудівний завод» відремонтує для віськово-морських сил України ще один бойовий корабель — артилерійський катер «Скадовськ». Про це проінформувала пресслужба Укроборонпром.

Нагадаємо, що в акваторію Державного підприємства «Миколаївський суднобудівний завод» (МСЗ), який входить до складу Укроборонпрому, 1 квітня зайшли на запланований ремонт ракетний катер «Прилуки» і тральник «Генічеськ» Військово-морських сил ЗСУ.

Згідно з укладеними договорами між військовими та підприємством відбудеться доковий ремонт, який передбачає відновлення зовнішньої обшивки, гвинто-рульового комплексу, силових установок, механізмів тощо.

Підписання ще одного договору між МСЗ і ВМС Збройних сил України, відповідно до якого підприємство розпочне ремонт артилерійського катера «Скадовськ» відбудеться найближчим часом.

«Ми маємо все необхідне для того, щоб ремонтувати вітчизняні військові кораблі та зміцнювати обороноздатність нашої держави», – наголошує директор Миколаївського суднобудівного заводу Валерій Калашніков.