У «Центрі захисту тварин» не змогли відповісти, скільки безпритульних тварин є в Миколаєві, проте назвали кількість зафіксованих укусів

7 апреля, 2021 11 :54

Комунальне підприємство Миколаївської міськради «Центр захисту тварин» не проводить підрахунки безпритульних тварин у місті.

Про це йдеться у відповіді підприємства виданню MyCity.

З іншого боку, на підприємстві розповіли, що станом на друге березня 2021 року у них знаходилося 118 тварин, що на 90 більше, ніж було такого ж місяця 2020 року. Тоді на підприємстві тримали всього 28 тварин.

Також у відповіді йдеться, що за перші три два місяці до ЦЗТ 7 разів звертались люди, які жалілися, що їх вкусили безпритульні собаки, а ось випадків сказу чи інших інфекційних хвороб не зафіксовано.

Окремо на ЦЗТ розповідають, що у випадку, якщо людину покусала безпритульна собака, постраждалому потрібно звернутись до лікарні, отримати довідку, що підтверджує факт укусу. Лише після цього можна звернутись до «центру», працівники якого змушені негайно відловити тварину й помістити її на 10-денний карантин.

Нагадаємо, на сторінці «Центру захисту тварин» у Фейсбук регулярно публікують фото пухнастих песиків, яких можна забрати у сім’ю.