У Миколаєві замальований мурал із «дружиною Шарія» отримав нове обличчя, — ФОТО

6 апреля, 2021 17 :12

Скандальний миколаївський мурал, на якому начебто була зображена дружина проросійського блогера Анатолія Шарія Ольга, отримав нове обличчя.

Про це повідомляє кореспондент видання MyCity.

Перемальовував обличчя картини художник, який є автором всього стінопису. За його словами, нове обличчя не змальовували з якоїсь конкретної дівчини, в основі зображення лежить збірний образ українки.

Також прокоментували нове обличчя представники «Національного корпусу», які, нагадаємо, і взяли на себе відповідальність по переробці частини стінопису. Також відзначається, що малюнок до кінця ще не завершений, залишились незначні нюанси.

«Риси обличчя були взяті з декількох фотографій. Поки що новий малюнок готовий не повністю, однак він кардинально відрізняється від минулого — колір шкіри дівчини став природнішим, губи теж не накачані. Також змінили малюнок хмар внизу стінопису, де раніше проглядалися ініціали «О.Ш», — йдеться у пресрелізі.

Нагадаємо, сам стінопис намальований на будинку по вулиці Соборна, 13. Роботу замовив місцевий осередок політсили «Партія Шарія». Однак пізніше активісти помітили, що намальоване обличчя начебто схоже на дружину блогера Ольгу. Врешті-решт, представники «Нацкорпусу» замалювали обличчя та дві літери внизу «ОШ» (вважається, що це Ольга Шарій – прим.), взявши на себе відповідальність переробити малюнок.