На Соборній площі мітингують підприємці: вони вимагають від мера зняти карантинні обмеження та відновити рух транспорту

7 апреля, 2021 11 :08

У середу, сьомого квітня, підприємці Миколаєва вийшли протестувати проти жорстких карантинних обмежень. Люди вимагають, щоб мер міста Олександр Сєнкевич скликав позачерговий виконком, на якому приймуть рішення про дозвіл торгівлі на ринках. Окрім цього, люди вимагають, щоб міська влада зняла заборону із обмеження громадського транспорту.

Про це повідомляє кореспондент видання MyCity.

Всього на акцію вийшли 150-200 підприємців, деякі з них уже традиційно тримають у руках плакати з різними написами до влади: «Не обрекайте нас на нищету», «Оплатите нам аренду», «Нет геноциду» та інші.

Окремо люди обурюються, що карантиннні обмженення начебтно розповсюджуються не на всіх, страждає лише малий та середній бізнес, а не великі супермаркети. За їх словами, якщо закривати на карантин, то всіх.

Пізніше до мітингарів вийшов сам мер та його заступник Юрій Андрієнко. Між підприємцями та Сєнкевичем відбулася розмова, під час якої останній нагадав, що не він та не міськрада встановлює карантинні обмеження, це робить Кабінет міністрів.

Все ж, Сєнкевич прийняв заяви протестувальників і пообіцяв, що діалог між владою та бізнесом продовжиться. Для цього із присутніх створили так звану ініціативну групу, яка зайшла до міської ради для подальших перемовин.