Відомий миколаївський музикант просить владу звернути увагу на аварійний стан будівлі музичного коледжу

7 апреля, 2021 14 :46

Радник голови Миколаївської ОДА та відомий у місті музикант Володимир Алексєєв закликав місцеву владу звернути увагу на стан будівлі Миколаївського музичного коледжу, яка знаходиться за адресою вулиця Севастопольська, 2.

Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

Алексєєв розповів, що питання реконструкції старовинної будівлі піднімають уже 17 років, проте за весь цей час справа далі розмов не пішла. Також він додав, що ціна ремонту складе приблизно 100 тис. доларів США (2 мільйони, 765 тисяч гривень за нинішнім курсом – прим.). Проект, за словами музиканта, також готовий, але робили його у 2018 році.

«Всього близько 100 тис. $ Потрібно на реставрацію фасаду музичного коледжу. Документи і кошторис є. 17 років музичному коледжу всі влади щось обіцяли. 17 років перебувало щось більш важливе. За 17 років вже зроблено кілька проектно-кошторисних документацій. Тільки на них витрачено з бюджету понад 130 000 $. Деякі вже «загубилися». Але нічого не робилося», — написав він.

Музикант також нагадав, що будівля коледжу – пам’ятка архітектури, а сам заклад ледь не єдиний в своєму роді на території області.

«Тільки за останніх 17 років музичний коледж випустив більше 1000 найталановитіших випускників: піаністи, струнники, духовики, хормейстери, народники, класики і джазмени. Вся освіта — безкоштовна. Скандалів і корупції — нема. Єдиний симфонічний оркестр. Джазовий оркестр. Народний оркестр. Духовий оркестр. Камерний оркестр. Естрадно-симфонічний оркестр. Хори. Ансамблі. Солісти. США, Німеччина, Італія, Бразилія, Ізраїль, Франція — неповний список країн, з ким у музикантів коледжу було Міжнародне співробітництво. Музиканти і колективи коледжу — лауреати безлічі престижних Міжнародних конкурсів у багатьох країнах. Бажаними учасниками багатьох фестивалів» — додав Алексєєв.

Фото нинішнього стану фасаду:

Ескіз реконструкції