За минулий рік доходи ексголови облради Вікторії Москаленко становили більше двох мільйонів гривень: декларація

7 апреля, 2021 17 :54

Голова обласної ради часів Петра Порошенка та депутатка від його партії «Європейська солідарність» Вікторія Москаленко опублікувала декларацію про доходи за 2020 рік.

Опублікована декларація на сайті НАЗК.

Згідно з декларацією, минулого року Москаленко на основній роботі – до 9 грудня вона була головою Миколаївської облради – заробила 916 тисяч гривень. Ще 1 млн 276 тисяч гривень Москаленко отримала від продажу нерухомого майна Інні Юрик, і 845 гривень матеріальної допомоги.

Також депутатка від «ЄС» вказує, що саме суму в 1 млн 276 тис. гривень вона тримає готівкою.

Окрім грошей, Москаленко декларує також вантажівку МАЗ-5432 1988 року випуску та напівпричіп-фургон Н/ПП GS.

Із нерухомості вона вказує квартиру в Миколаєві та будинок у селі Мішково-Погорілове. В останньому Москаленко володіє лише 20% будинку.

Нагадаємо, раніше MyCity писало про декларацію колеги по партії Москаленко Михайла Талпи, з яким у депутатки  розгорівся конфлікт через голосування за голову облради. В один момент Москаленко підійшла до Талпа і заявила, що не голосувати за представника від «Слуги народу», адже це начебто вказівка ​​особисто Петра Порошенка. В іншому випадку, за словами Москаленко, фракцію можуть і зовсім розпустити.

У підсумку, Талпа публічно заявив, що знімає з себе повноваження голови фракції, а також відмовляється від запропонованої посади стати заступником голови обласної ради.