Ляшко розповів, чому не вакцинують залишковими дозами записаних на щеплення через «Дію»

8 апреля, 2021 10 :20

Українців поза групами ризику, які записались на щеплення від коронавірусу через е-сервіс «Дія», не запрошують вакцинуватись залишковими дозами, бо черга в «Дії» є виключно списком очікування для свого етапу вакцинації. Про це пише «Українська правда» з посиланням на головного санлікаря Віктора Ляшка.

«(Запис через «Дію» – ред.) – не питання вакцинації залишковими дозами, а питання вакцинації відповідно до Дорожньої карти. У «Дії» формується лист очікування, і коли настає етап для людини, яка записалась в лист очікування, її пріоритетно записують на вакцинацію», — сказав Ляшко.

Наприклад, до листа очікування в «Дії» нині записалися 2 300 українців віком 80+, які підпадають під другий етап вакцинації. З них 652 людини вже перенесли в пряму чергу на щеплення, певну частину вже щепили – точної цифри санлікар наразі навести не може.

Запис на залишкові дози вакцини від COVID-19 відбувається через облдержадміністрації. Охочі вакцинуватись мають звернутись до своєї ОДА, яка вже може мати форму запису на сайті або спрямує до обласного координатора, у якого можна записатись, пояснює Ляшко.

Як записатися у чергу «Дії», читайте у блозі на MyCity.