Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві помер директор обласного краєзнавчого музею

7 апреля, 2021 16 :00

Сьогодні, 7 квітня, раптово пішов з життя заслужений працівник культури України, лауреат премії ім. М.М. Аркаса, багаторічний директор Миколаївського обласного краєзнавчого музею Володимир Михайлов. Про це повідомили на сторінці музею у фейсбуці.

Як зазначається, Володимир Михайлов очолив музей у 2008 р., керував ним під час переїзду музею до Старофлотських казарм та створення нової повнопрофільної експозиції.

«Завдяки його зусиллям, організаційній роботі та професійним якостям місто має один з найкращих музеїв в країні. Це була талановита, сильна та життєрадісна людина, яка протягом свого несправедливо короткого життя зробила великий внесок у розвиток Миколаївщини», — повідомили в музеї.

Про час та місце прощання з Володимиром Михайловим повідомлять додатково на сторінці музею.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Нагадаємо, днями помер відомий миколаївський бібліотекар та інтелектуал Андрій Алієв, а також ексдепутат Миколаївської міськради Дмитро Жвавий.