Аеропорт «Дніпропетровськ» перейменували в «Дніпро»

8 апреля, 2021 12 :30

В Україні аеропорт «Дніпропетровськ» перейменували в «Дніпро». Про це у Фейсбуці повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Немає більше аеропорту «Дніпропетровськ», є “Днiпро”. Стара назва аеропорту «Дніпропетровськ» залишилася остаточно в минулому», — зазначив він.

У сертифікатах аеродрому, збірнику аеронавігаційної інформації, в інформаційних матеріалах, а також в реєстрах нинішній аеропорт вже має назву «Днiпро». До того ж цієї весни жителі Дніпра та Дніпропетровської області зможуть проголосувати на честь якого знакового історичного діяча буде названий новий аеропорт. Міжнародний аеропорт «Дніпро імені …»?

Також, за його словами, до кінця наступного року почне функціонувати новий термінал, до якого будуть перенаправлені і всі літаки, а до кінця 2023 року в Дніпрі буде і нова злітно-посадкова смуга.

«З підписанням договору щодо “відкритого неба” та поступовим відновленням авіаційної сфери та економіки після кризи, вірю, що новий сучасний аеропорт відкриє для міста і регіону реально нові можливості», — додав міністр.