У Великій Британії врятували тюлениху, шия якої на два роки застрягла у пластиковому кільці

8 апреля, 2021 22 :26

Природоохоронці врятували самицю тюленя, знявши з неї пластикове кільце, що здавлювало шию тварини два з половиною роки. Тюлениху знайшли на пляжі в Норфолку у Великій Британії та забрали, щоб допомогти їй. Про це пише ВВС.

Ветеринари змогли зняти кільце і тепер за твариною доглядають у центрі дикої природи East Winch. Менеджерка центру Елісон Чарльз розповідає, що рана спричинила сильне запалення, «але ми сподіваємось, що вона одужає».

Біле пластикове кільце глибоко врізалося в шию дорослої самки сірого тюленя. Самостійно тварини не можуть зняти такі предмети, щойно крізь них пройшла їхня голова.

Тюлень ріс, і кільце почало врізатися в шию, спричинивши рану глибиною 7 см, в яку потрапила інфекція.

«Все, що ми можемо зробити зараз, — це сподіватися, що вона досить сильна, щоб вижити. Але навіть якщо вона протримається протягом наступних кількох днів, до одужання ще довго. Ми будемо лікувати її протягом кількох місяців», — розповідає Елісон Чарльз.

Тюлениху назвали Пані Вікарій через біле кільце на шиї. Це кільце, на думку природоохоронців, можливо, використовували у великих роботах на трубопроводах.