Суд залишив в силі вирок чоловіку та жінці, які закатували до смерті та забрали 500 грн у жителя Снігурівки

9 апреля, 2021 09 :51

Апеляційний суд залишив у силі вирок двом засудженим за розбій та вбивство жителя Снігурівки. Вироком суду першої інстанції 49-річного жителя м. Снігурівка визнано винним у розбійному нападі та вбивстві 60-річного жителя цього ж міста, вчиненого з корисливих мотивів та з особливою жорстокістю (ч. 4 ст.187, п.п.4,6 ч. 2 ст.115 КК України), а 45-річну співмешканку нападника визнано винною у розбійному нападі (ч. 4 ст.187 КК України). Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

У суді прокурором доведено, що у вересні 2019 року зловмисники проникли у будинок місцевого жителя, аби відібрати гроші, які власник отримав у якості орендної плати за користування земельним наділом. Та коли не знайшли суму, на яку розраховували, чоловік закатував потерпілого до смерті, забравши лише 500 гривень.

Згідно висновку експертів, зловмисник наніс потерпілому 88 ударів, з яких 18 були спричинені ріжучими та колюче-ріжучими предметами.

«Вироком Жовтневого районного суду зловмисників визнано винними в інкримінованих злочинах та призначено покарання чоловіку у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, жінці — 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак указаний вирок сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку», — повідомили в прокуратурі.

У суді апеляційної інстанції прокурор навів переконливі доводи щодо законності та обґрунтованості вироку, а також відповідності призначеного покарання тяжкості вчиненого злочину.

Заслухавши доводи сторін, колегія суддів Миколаївського апеляційного суду підтримала позицію прокуратури, залишивши без задоволення апеляційні скарги обвинувачених та їхніх захисників, а вирок суду першої інстанції – без змін.