Сєнкевич розповів, коли в Миколаєві можна очікувати перші відключення опалення

9 апреля, 2021 10 :46

Централізоване опалення в будинках Миколаєва почнуть відключати уже з понеділка 12 квітня. Проте для цього необхідно, щоб середньодобовий показник температури складав не менше +8 градусів за Цельсієм.

Про це в ефірі програми «Добрий вечір» розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Окремо міська влада переживає, що передчасне відключення опалення може негативно сказатися на поширенні гострих респіраторних захворювань і коронавірусної інфекції.

«Здавалося б, ЧАС припиняти історію з опаленням і припиняти опалювати, щоб людям заощадити гроші. Але з іншого боку якраз в цей час епідпоріг перевищено не тільки по COVID, але і з гострих респіраторних захворювань. Тому зараз відключити тепло, щоб потім отримати негатив про те, що всіх «заморозили» і всі захворіли ще більше», — розказав мер.

Все ж, якщо температура повітря буде підніматися, то перші відключення тепла можна очікувати уже в найближчий понеділок, 12 квітня.

«Наскільки ми бачимо, то це субота, неділя і понеділок. Швидше за все, у ці дні ми почнемо відключати опалення будинків від централізованого опалення», — додав Сєнкевич.