Більше третини українців вважають високою загрозу вторгнення Росії

9 апреля, 2021 15 :44

Більше третини українців хвилюються, що Росія може здійснити повномасштабне вторгнення на територію нашої держави.

Такі дані наводить соцопитування групи «Рейтинг», проведене 6-7 квітня.

Коли респондентів попросили оцінити ймовірність наземного повномасштабного воєнного вторгнення з боку РФ, 36% опитаних відповіли, що вважають таку ймовірність високою; 32% назвали ймовірність середньою, а 15% — низькою.

Лише 12% відповіли, що загрози немає.

Також відзначається, що у порівнянні з груднем 2018 року, коли проводили подібне соцопитування, кількість тих, хто вважає загрозу вторгнення високою, зросла майже у півтора рази.

Нагадаємо, нещодавно група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) виявила польовий табір російських військ у Воронезькій області – за 150-250 км від українського кордону.

Повне опитування:

Суспільно-політичні настрої населення (6-7 квітня 2021) from Ratinggroup
Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing —телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%