Проект реконструкції парку «Юних героїв» зі стелою для прапору зробить компанія, яка проектувала реконструкцію Соборної площі

9 апреля, 2021 14 :42

Торги на виготовлення проекту з реконструкції парку «Юних героїв» та встановлення там найвищої в області 72-метрововї стели для прапору в Заводському районі Миколаєва виграла компанія ТОВ «Урбан Констракт», яка до цього проектувала реконструкцію Соборної площі.

Результати торгів опубліковані на порталі держзакупівель ProZorro.

Як відомо, замовником проекту є департамент містобудування і капітального будівництва ОДА. Очікувана вартість проекту на початку складала 1 014 015,00 (1 мільйон 14 тисяч) гривень, проте під час торгів її знизили до 915,8  тис. гривень.

Відзначимо також, що ТОВ «Урбан Констракт» стала єдиною компанією, що взяла участь у торгах.

Згідно з даними порталу clarity.project, компанія зареєстрована в Миколаєві, її керівником є Євген Парулава, а статутний капітал складає 1 тис. гривень. Всього компанія взяла участь у 79 торгах, з яких підписала 74 договори на загальну суму 11,7 млн гривень.

Як уже зазначалось, ТОВ «Урбан Констракт» проектувала реконструкцію Соборної площі в Миколаєві. Тоді цей проект обійшовся місту в 909,5 тис. гривень.

Нагадаємо, що Миколаївська ОДА планує спільно з міськрадою реалізувати проект з реконструкції частини парку «Юних героїв», в рамках якої встановити 72-метрову стелу з державним прапором, щоб арт-об’єкт можна було побачити з усіх боків міста. Загальна вартість робіт — 14 млн грн, 5 млн — з обласного бюджету. Мер Миколаєва Олександр Сенкевич назвав проект цікавим, але в бюджеті міста немає «зайвих» грошей на його співфінансування.

Читайте також: що думає бізнес про встановлення 72-метрової стели з прапором. Зокрема, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім говорив, що сподівається на участь бізнесу в установці 72-метрового прапору, проте сам «скидатися» не буде.