«Не на часі»: депутати не виділили фінансування на бронзову скульптуру хоральної синагоги

12 апреля, 2021 09 :00

Депутати «бюджетної» комісії Миколаївської міської ради провалили питання про виділення фінансування для створення бронзової скульптури хоральної синагоги на місці, де вона раніше була розташована. Про це інформує кореспондент MyCity.

Нагадаємо, що по вулиці Фалеевська, 9-б в кварталі між вул. Велика Морська та Потьомкінська планується створити мініатюрну бронзову скульптуру. Відтак є вже її пластикова копія, яка зберігається в краєзнавчому музеї.

Начальник міського управління культури Юрій Любаров розповів, що в місті була оголошена програма «міська скульптура».

«Зараз в нас є тільки одна конкретна пропозиція, яка надійшла до управління з питань культури, яка пройшла експертну раду обласної адміністрації. Питання виготовлення цієї скульптури — це буде питання конкурсу і тендеру, який буде оголошено в разі того, якщо ви підтримаєте ці кошти, по цій статті. І після того будемо оголошувати тендер».

Натомість депутат міськради Дмитро Січко зазначив, що в управління культури багато не вирішених питань, куди можна направити кошти. наприклад — ремонт дитячої музичної школи №8.

«До нас підходили з питанням вуличних скульптур, але було би логічно все ж таки направити ці кошти — 300 тисяч на дитячу музичну школу №8 і закінчити її. Це було би більш ефективне вкладення грошей. Ось така моя пропозиція».

Його підтримав дептута Андрій Янтар.

«Направлення цих коштів на дитячу музичну школу. Встановлення вуличних скульптур біля аварійної будівлі (в якій розташований «НІБУЛОН») за адресою Фалеєвська 9-б — це не дуже привабливо. Пропоную виключити це питання і направити кошти на ремонт музичної школи».

Зрештою депутати комісії більшістю голосів відправили питання встановлення вуличних скульптур на наступне засідання бюджетної комісії.