На Миколаївщині вагітну 16-літню вихованицю інтернату примусово довели до аборту

10 апреля, 2021 12 :31

В «Березківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей I-III ступенів» Миколаївської обласної ради довели до аборту 16-літню вихованицю. Про це повідомив експерт офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини, радник голови Миколаївської обласної ради Павло Шульга.

«Аборт та вбивство материнства стало звичною справою у місцях інституційного догляду за дітьми. Мені стало відомо що в КЗ «Березківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей I-III ступенів» Миколаївської обласної ради, завагітніла 16-річна дівчина та опинилася в ізоляторі закладу, де примусово приймала абортивні медичні препарати», — заявив Шульга.

Зранку дитина потрапила до КНП «Кривоозерська багатопрофільна лікарня» Кривоозерської селищної ради. Дитину привезли для проведення операції (процедури штучного переривання вагітності), — розповів радник голови Миколаївської обласної ради.

Як відомо, 9 квітня до закладу виїхала спеціальна комісія.

Як з’ясувалося:

  1. Керівництво інтернату не попереджаючи Службу у справах дітей, натиснуло морально на 16-річну вихованку закладу, яка хотіла зберегти свою дитину, протягом декількох днів разом з лікарями годували її абортивними препаратами.
  2. На моє питання: «Чому навіть не розглядалося питання щодо збереження життя дитини?», відповіді я не почув.
  3. В результаті препарат вбиває дитину.
  4. Психологічний стан маленької мами вкрай жахливий.
  5. На моє питання: «Чи вперше дитина завагітніла в закладі та зробила аборт?», почув чергову брехню: «Так, це єдиний випадок». Дякую випускникам цього та інших інтернатних закладів за мужність розповісти про всі ті злочини та знущання які звершуються над дітьми, — розповів Павло Шульга.