З Днем народження: миколаївському жирафу Нуру виповнилось 7 років

11 апреля, 2021 20 :00

Найвищому миколаївцю — жирафу Нуру виповнилось 7 років. Про це повідомляє пресслужба Миколаївського зоопарку.

До Миколаївського зоопарку Нуру потрапив 29 серпня 2019 року. Родом він з чеського зоопарку (м.Оломоуц).  За цей час жираф став знаменитим миколаївцем та улюбленцем багатьох відвідувачів, як маленьких, так і дорослих.

В неділю, 11 квітня 2021 року, Нуру відзначив день народження. Йому виповнилось 7 років.

«За характером іменинник урівноважений, спокійний, але консервативний, боїться виходити до літнього вольєру. До сторонніх людей Нуру відноситься із настороженням, а до працівників відділу вже звик та піддається командам тренінгу і дозволяє проводити огляд фахівцям ветеринарної служби (звичайно ж, за смачну винагороду)», — розповіли на сторінці зоопарку.

Нуру належить до зникаючого виду жирафів — жирафа Ртшильда (лат. Giraffa camelopardalis rothschildi) — підвид жирафа (лат. Giraffa camelopardalis), що вважається найрідкіснішим видом. У дикій природі їх залишилося менше 700 особин. Ця тварина занесена до Міжнародної Червоної книги як стрімко вимираючий підви.

Відзначимо, що іменинник мешкає в зоопарку не один.

«Разом з ним живе його товариш Логан (він молодший за Нуру на два роки), який теж прибув з Чехії, з зоопарку міста Двур-Кралове 11 вересня 2019 року. Спочатку, коли почали з’єднувати Нуру та Логана разом в одному вольєрі, агресію став проявляти Логан, а Нуру до неспокійної поведінки товариша був терплячий. Згодом вони потоваришували і на теперішній час у них дружні стосунки. Нуру та Логан – перші жирафи, що зявились в колекції Миколаївського зоопарку».