Річний тариф на газ: миколаївцям розповіли, коли стане відома ціна та чи потрібно переукладати угоди

12 апреля, 2021 16 :52

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 7 квітня ухвалила постанову, згідно з якою користувачі газу з 1 травня автоматично мають бути переведені на річний тариф. Тобто ціна буде фіксованою протягом року. Видання MyCity дізналося подробиці у «Миколаївгаззбуті».

У компанії зазначають, що готуються до введення річного контракту та називають його «гарантією фіксованої ціни та безперебійного постачання ресурсу впродовж 12 місяців». Окрім того, планують запустити ще кілька нових газових тарифів.

«Зокрема, до наступного опалювального сезону клієнтам знову запропонують взяти участь в акції «Твоя енергонезалежність» і створити власний запас газу на опалювальний сезон. У 2020 році в акції взали участь понад 2000 сімей Миколаївщини та придбали газ за ціною 4,5-5,5 грн за кубометр, і зимові стрибки ціни були їм абсолютно не страшні», — повідомили в пресслужбі «Миколаївгаззбуту».

Яку ціну запроонують?

На сьогодні у компанії не розповіли, яким буде фіксований тариф. Зазначили, що ціну оприлюднять 25 квітня — за п’ять днів до початку періоду постачання.

Як перейти на річний тариф?

Абонентів переведуть на річний тариф автоматично, тобто подавати документи та укладати нові договори не потрібно.

«Строк дії річного контракту для всіх українців – з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року. При цьому споживачі зберігають за собою право перейти на будь-який інший газовий тариф», — повідомили в компанії.

Чи можна буде декілька разів змінювати тариф?

Також абонентів цікавить, якщо перейти з річного тарифу на місячний, чи можливо будет повернутися знов на перший. У «Миколаївгаззбуті» прокоментували так:

«У разі зміни споживачем річного контракту на інший газовий тариф цього постачальника або зміни постачальника протягом строку дії річного контракту (з 01 травня по 30 квітня), такий постачальник (а у випадку зміни постачальника – попередній постачальник) має право відмовити повторно постачати споживачу газ в рамках річного контракту», — додали в «Миколаївгаззбуті».