На «Миколаївоблтеплоенерго» зупинили 90 котелень, закінчивши опалювальний сезон

12 апреля, 2021 15 :34

На сторінці ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» у Фейсбук відзвітували про зупинку 90 котелень міста. Таким чином, це теплогенеруюче підприємство закінчило опалювальний сезон.

У пресрелізі йдеться про те, що працювати лишили лише 2 котельні, що обслуговують лікарню швидкої медичної допомоги та міський пологовий будинок №1.

«Наразі 90 із 92 котелень, що обслуговуються ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», припинили подачу теплоносія. Лише 2 технологічні котельні продовжують працювати на виробництво пару – вул. Корабелів 14 (Лікарня швидкої медичної допомоги) та вул. 2-га Екіпажна, 5 (Пологовий будинок №1)», — пишуть на підприємстві.

Також тепловики відзначають, що загалом опалювальний сезон для них пройшов спокійно та без аварій.

«Опалювальний сезон пройшов безаварійно – цьому сприяла якісна підготовка підприємства до нього. Невеликі аварії, що виникали у ході опалювального періоду, були пов’язані здебільшого з погодними умовами, зокрема, поривчастим вітром й обледенінням, усувалися оперативно упродовж кількох годин. Уже маємо план роботи й на міжопалювальний період – як завжди це чистка котлів, гідравлічні випробовування котельного обладнання та теплових мереж, заміна дефектних ділянок трубопроводів, виконання ізоляційних робіт, реконструкція тепломереж (близько 1 км у двотрубному обчисленні) та подальші роботи з модернізації котельних у рамках Проєкту Світового банку (вул. Самойловича, 42, вул. Новозаводська, 48А)», — прокоментував директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Нагадаємо, раніше про кінець опалювального сезону в місті повідомляли на Миколаївській ТЕЦ.