Миколаївщина має отримати майже 8,5 тис. доз вакцини CoronaVac: кого щеплюватимуть

13 апреля, 2021 13 :08

Найближчими часом Миколаївщина отримає 8440 доз вакцини CoronaVac. Управлінням охорони здоров’я було відправлено лист-погодження щодо отримання цієї вакцини для області. Про це повідомляє Миколаївська ОДА з посиланням на заступника начальника управління Олега Бабіна.

Також медична директорка ЦПМСД № 4 м. Миколаєва, експертка управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА за напрямом сімейна медицина Ольга Присяжнюк повідомила, що щеплення вакциною CoronaVac проводитимуть мобільні бригади, які вже сформовані на території Миколаївської області.

«Попередньо вже проводилися організаційні роботи, складалися списки людей, які потребують вакцинації. Згідно цих списків і поданої інформації формується план мобільної бригади для виїзду, оскільки дана вакцина орієнтована на маломобільні групи населення та осіб, які за ними доглядають», — розповіла Ольга Присяжнюк.

Також щеплюватимуть вакциною CoronaVac:

  • освітян, які будуть задіяні у ЗНО у 2021 році;
  • олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році;
    співробітників патрульної поліції.

Ольга Присяжнюк зазначила, що вакцина надійшла до України в однодозних флаконах і для повної імунізації від COVID-19 потрібно ввести дві дози.