В ДЖКГ розраховують, що роботи на колекторі в районі «Дормашини» почнуть уже в цьому році

13 апреля, 2021 11 :50

Роботи на колекторі в районі колишнього заводу «Дормашина» в Миколаєві можуть початись уже в цьому році. Як мінімум, проект точно буде готовий через 2-3 місяці. Про це в ефірі телеканалу «Ніс-ТВ» розповів директор департаменту ЖКГ та заступник мера Миколаєва Сергій Коренєв.

Як відомо, саме район «Дормашини» та Центральний проспект під час сильних злив часто підтоплює. Нещодавно, після проведення спеціальної експедиції, було виявлено, що колектор не справляється з потоком води через те, що прямо через нього прокладені труби, які загороджують половину колектору, не даючи воді нормально стікати. Саме роботи по переміщенню труб і планують виконати.

Як розповів Коренєв, уже найближчим часом оголосять конкурс на проектування робіт.

«Там самопливні колектори «водоканалу», які проходять через зливні колектори, фактично основний міський колектор в районі вулиці Чкалова та Погранична. Саме на проектування цих відрізків ми будемо оголошувати конкурсні торги», — розповів він.

Уже після цього цілком можливо, що розпочнуть роботи. Проте для цього необхідно буде ще знайти фінансування.

«Я гадаю, що проектування займе десь 2-3 місяці, і по факту будемо шукати гроші й звертатись до депутатів щодо виділення додаткових грошей», — додав Коренєв.