Коренєв розповів про ситуацію з дюкером у Варварівці: коли людям зможуть підключати воду

13 апреля, 2021 14 :03

Через те, що дюкер у мікрорайоні Варварівка ще не зданий в експлуатацію, роботи по підключенню води в будинки та домівки містян ще не розпочиналися. Але проект на мережі уже майже готовий.

Про це в ефірі програми «Добрий вечір» розповів заступник мера Миколаєва і директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв, пише MyCity.

«Проект на мережі по Варварівці був замовлений ще минулого року, зараз він на експертизі. Гадаю, що через кілька тижнів ми уже матимемо готове рішення для того, щоб оголошувати конкурс», — розповів віцемер.

Згідно з проектом, в мікрорайоні побудують додаткові три кільця в районі двоповерхових будинків:

«Це буде три додаткові кільця по мікрорайону Варварівка, ці кільця сплановані таким чином, щоб «закрити» багатоповерхову забудову в мікрорайоні. Так, це двоповерхові будинки, але це район зі значно щільнішим населенням, ніж приватний сектор. Я нагадаю, що у нас уже є два кільця, які були зроблені під час будівництва дюкеру, і ще ми матимемо додаткові три кільця».

Сам дюкер, як додав віцемер, ще не зданий в експлуатацію. Цю процедуру очікують виконати до середини літа. Майбутнім балансоутримувачем буде КП «Миколаївводоканал».

Також він заявив, що роз’яснювальна робота з жителями мікрорайону ведеться уже певний час. Людям розповідають про умови та вартість підключення до централізованого водопостачання.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що приблизна ціна підключення становитиме від 8 до 12 тисяч гривень.