«Те, що там трапилося, – біда»: заступник мера Миколаєва про ситуацію з вивезенням глини в парк «Богоявленський»

13 апреля, 2021 14 :39

Директор департаменту житлово-комунального господарства та заступник мера Миколаєва Сергій Коренєв прокоментував скандальну ситуацію з парком «Богоявленський», куди вивезли тони глини, закривши при цьому родючий шар ґрунту. Він описав ситуацію словом «біда», а також вважає, що з цим повинні розбиратися компетентні органи.

Таку позицію Коренєв озвучив в ефірі програми «Добрий вечір», повідомляє видання MyCity.

«Я вважаю, що те, що там трапилось, — це біда. Ми запросили всі компетентні органи для вивчення цього питання. Зараз екологічна інспекція займається розрахуванням шкоди, виїжджала туди комісія, запрошена була поліція для вивчення питання», — сказав Коренєв.

Також віцемер додав, що глиною закрили родючий шар ґрунту, і тепер незрозуміло, як поведуть себе ґрунтові води, які до цього проступали на поверхню землі.

Нагадаємо, глину в парку висипала компанія «Епіцентр». За словами представників громадської організації «Джерело та чисте суспільство», саме вони попросили це зробити, щоб у подальшому висадити там алею берез, проте жодних дозвільних документів для цього активісти не отримували.

Також нещодавно власні висновки по ситуації опублікувала Державна екологічна інспекція, яка нарахувала 2,2 млн гривень збитків за складання глини та будівельних відходів.