У Вознесенську переобладнують приміщення під притулок для тварин

14 апреля, 2021 09 :24

У Вознесенську збираються свторити притулок для тварин. Для нього знайшли приміщення, де можуть розмістити до 200 тварин. Про це повідомляється на сторінці Міська влада Вознесенська у фейсбуці.

Мер Вознесенська Євгеній Величко повідомив, що на 2021 рік не було передбачено будівництво притулку для тварин. Але жителі надсилали численні звернення з проханням якомога швидше вирішити проблему безпритульних собак. Масштаби проблеми мер називає загрозливими.

За словами мера, найважче було знайти місце для притулку. Головна вимога була, щоб об’єкт був розташований на відстані від житлової забудови, але до нього легко було дістатися пішки від найближчої автобусної зупинки. Таке приміщення було знайдено на території мікрорайону Пряме.

Як зазначається у дописі, ПрАТ “Зелений Гай” безкоштовно передало територію зі спорудами в комунальну власність громади. Товариство “Екомиколаїв” провело перевірку та надало екологічний висновок про безпечність використання території під організацію притулку для тварин.

«На даний час будівля складу та прилегла територія площею 1,3 га у занедбаному стані. Тому силами небайдужих людей і підприємців будуємо по периметру ділянки огорожу та перші вольєри. За попередніми підрахунками, в притулку планується розмістити близько 200 тварин. Собаки будуть нагодовані, доглянуті та отримають шанс знайти собі нових господарів», — повідомив Величко.