Пам’ятник підводникам у Миколаєві: головний архітектор розповів, коли варто очікувати його встановлення

13 апреля, 2021 18 :46

Цього року в Миколаєві проведуть конкурс на визначення проекту зі встановлення в місті пам’ятника підводникам, проте грошей на виконання проекту в бюджеті немає.

Про це в коментарі виданню MyCity розповів головний архітектор Миколаєва Андрій Цимбал.

За його словами, уже точно визначилися з локацією для пам’ятника – його хочуть встановити на перетині вулиць Соборна та нижньої Набережної.

«На цей рік виділені кошти. Ми уже підготували проект рішення по проведенню конкурсу. Місце ми також визначили: це буде внизу на перетині спуску вулиць Соборна та Набережна, перед понтонним мостом», — сказав Цимбал.

Також прокоментував пропозицію спілки підводників, які раніше пропонували встановити великий макет підводного човна, а також меморіальну дошку, на якій написали б імена загиблих підводників та учасників АТО. За словами архітектора, зараз в міськраді очікують «цікавіші рішення».

«Будемо розглядати різні пропозиції. Тому що те, що пропонувала спілка підводників, вони бачать лише модель великого масштабу. Але, можливо, будуть якісь цікавіші рішення», — висловився архітектор.

У цьому році, скоріш за все, грошей на пам’ятник, яким би його не зробили, не знайдуть, тому очікувати його встановлення поки також не варто.

«Я вважаю, що ні, тому що фінансування з бюджету, а в цьому році бюджет, як ви самі бачили, дуже проблемний щодо таких об’єктів», — резюмував Архітектор.