Парк «Перемоги» у Миколаєві змінив балансоутримувача: в міськраді запевняють, що це роблять для залучення інвестицій

14 апреля, 2021 10 :40

Комунальний парк «Перемоги» у Миколаєві передали на баланс міського департаменту енергоефективності, хоча раніше його балансоутримувачем був департамент ЖКГ.

Відповідне рішення прийняв виконком міськради у середу, 14 квітня, передає видання MyCity.

Нагадаємо, раніше мер міста Олександр Сєнкевич уже висловлював бажання передати парк парк, а уже сьогодні на виконкомі ідентичне питання було в повістці.

Проте з такою ініціативою погодились не всі члени виконавчого комітету. До прикладу, активіст і учасник місцевого «Національного корпусу» Микита Плєханов не зрозумів, для чого передавати такий великий парк на баланс департаменту, за яким у минулі роки тягнулося чимало скандалів.

Йому відповів директор департаменту ЖКГ і заступник мера Сергій Коренєв, який розповів, що майбутній балансоутримувач планує залучати до парку інвестиції, зокрема в питанні електрифікації.

Також висловився з цього питання Сєнкевич. За його словами, зараз у міської влади є ескізний проект реконструкції парку, але грошей навіть на проект немає. А якщо департамент енергетики планує залучити до цього інвестиції, то відмовлятися не варто.

«За попередні 5 років департамент ЖКГ розробив два ескізні проекти великі: перший – це проект реконструкції верхнього і нижнього бульвару Адмірала Макарова, який ось за вікном у нас, і реконструкція парку «Перемоги». Ці проекти розробили у вигляді ескізних проектів, тобто малюнків 3-D, які пройшли після цього архітектурно-містобудівну раду. […] Для того, щоб займатися будівництвом будь-чого, потрібно розробити проектно-кошторисну документацію. Ми не робили цього навмисно, аби не витрачати бюджетних коштів, не розуміючи, звідки ми візьмемо гроші в подальшому на будівництво», — розповів мер.

В результаті, за зміну балансоутримувача парку проголосували 12 членів виконкому із 14, двоє утрималось.