Через незадовільний стан маршруток у Миколаєві вирішили провести новий конкурс на пасажирські перевезення, що діятиме лише рік

14 апреля, 2021 11 :24

Виконком Миколаївської міської ради прийняв рішення про те, щоб новий конкурс не пасажирські перевезення мав термін дії лише 1 рік, а не 5, як було до того.

Про це пише MyCity.

За словами заступника управління транспорту Олега Кукси, до такого рішення вони прийшли через незадовільний стан маршрутних таксі та приміських автобусів, що працюють нині. До прикладу, перевізникам дорікнули, що ті так і не створили умов для перевезення осіб з інвалідністю.

«У цьому році, згідно з умовами конкурсу, ми будемо на рік проводити конкурс у зв’язку з тим, що транспортні засоби не підходять до умов конкурсу: вони не обладнані для людей з інвалідністю», — сказав Кукса.

Пізніше мер Миколаєва Олександр Сєнкевич додав, що іншою причиною проведення конкурсу лише на рік є те, що в кінці цього року Миколаїв повинен отримати нові автобуси та тролейбуси, закуплені в лізинг. У міськраді хочуть проводити довгостроковий конкурс, коли новий транспорт уже буде, щоб він не простоював.

Нагадаємо, нещодавно представники приватних перевізників у Миколаєві прийшли на міську комісію, де вимагали підняти вартість проїзду до 10-12 гривень. Також вони заявляли, що навіть таке значне підвищення ціни не покращить якість перевезень.

Фото на головній: пресслужба Миколаївської міськради