Більше десяти земельних ділянок та дві квартири: декларація депутата від «ЄС», який підтримує забудову скверу біля автовокзалу

15 апреля, 2021 17 :13

Депутат Миколаївської міської ради від фракції «Європейська солідарність» Сергій Танасов опублікував на сайті НАЗК (Національне агентство із запобігання корупції – прим.) щорічну декларацію про доходи.

Згідно з опублікованим документом, Танасов у 2020 році заробив 103 тисячі гривень зарплатні на посаді голови Березанської райдержадміністрації. Цікаво, що розпорядження про звільнення Танасова президент Володимир Зеленський підписав ще влітку 2019 року. Також у минулому році депутат отримав майже 38 тисяч гривень матеріальної допомоги від держави.

Окремо депутат міськради задекларував Mitsubishi Colt 2010 року.

Із нерухомості Танасов декларує дві квартири у Миколаєві, однією з них він порівну володіє разом зі своєю дружиною, а інша знаходиться у спільній власності дружини та невказаної особи. Також у Миколаєві депутат має земельну ділянку площею 1000 м².

Окремої уваги заслуговують 13 земельних ділянок в Очаківському районі, кожна площею 5000 м² (загалом – 65 000 м² — прим.). Власником ділянок Танасов став у 2020 році.

Варто зазначити, що спочатку депутат подав декларацію за 2020 27 березня 2021 року, і в ній не були вказані вищезгадані 13 земельних ділянок. З’явились вони у виправленій декларації, опублікованій 2 квітня 2021 року.

Нагадаємо, нещодавно активісти звинуватили депутата міської ради Сергія Танасова в лобіюванні інтересів ТОВ «Алекта» — забудовника скверу біля автовокзалу. Одним із представників згаданого забудовника тоді був Сергій Самоуков, який до грудня 2019 року займав посаду голови Очаківської РДА.