«Чаклуну», який знищив дерева біля «Казки», екологічна інспекція нарахувала штраф

16 апреля, 2021 14 :09

Екологічна інспекція нарахувала штраф за знищення тополь біля дитячого містечка «Казка» миколаївським самоназваним чаклуном та екстрасенсом Миколою Сметаною. Пор це повідомляє пресслужба управління.

В ході обстеження, проведеного за участю представників Національної поліції та адміністрації  Заводського району міста Миколаєва виявлено факт знищення до ступеня неприпинення росту двох тополь діаметрами 69 см та 88 см по вулиці Сінній, 44. Особу порушника встановлено, відносно нього складено протокол про адміністративне порушення, передбачене статтею 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Розмір завданих збитків становить 5650 гривень, претензія щодо їх відшкодування буде пред’явлена порушнику.

Нагадаємо, що Микола Степана був затриманий за спилення двох дерев активістом та поліцією. 

Вказані дії є порушенням пункту 4.2 «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», статті 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 10 Закону України «Про рослинний світ».

В той же день екологи нарахували ще один штраф — за спилення дерев на території стадіону по вулиці Привільній у Ракетному Урочищі. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища здійснено виїзд на місце та підтверджено  факт пошкодження до ступеня припинення росту: 21 дерева порід «Акація», «Горіх», «Шовковиця» та до ступеня неприпинення росту 1 дерева породи «Акація».

Загальна сума збитків, завданих довкіллю, становить 10 792 гривні.

З метою встановлення осіб, причетних до даного правопорушення та притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства, матеріли справи будуть передані до Національної поліції.