Господарський суд відмовив у позові активістів, щодо визнання недійсною аренду під будівицтво спортивного центру біля «літака»

16 апреля, 2021 16 :05

Господарський суд Миколаївської області, прийняв рішення відмовити в задоволенні позову активістів, щодо визнання недійсною аренду земельної ділянки ТОВ «Кордон» під будівництво спортивного центру навпроти автовокзалу біля «літаку», — повідомляє MyCity.

Про це нашим кореспондентам повідомили самі активісти ГО «Місто сонця». В задоволенні позиву було відмовлено у зв’язку зі спливом терміну подачі позивної заяви, — розповіла нашим кореспондентам Міла Юрченко.

 «Нажаль, сьогодні взяло верх вміле маніпулювання недосконолим законодавством адвокатом відповідача ТОВ «Кордон», бо фактично порушень терміну з боку прокуратури не було, так як на момент оформлення договору аренди не було виявлено фактів протиправності та незаконності, бо фактичні дії було розпочато саме в липні 2019 року з рядом порушень діючого законодавства».

Важливо підкреслити, що в Миколаєві органи місцевого самоврядування упорно ігнорують не тільки звернення мешканців міста, а й жодного разу не відівідали судового засідання, на якому Миколаївська міська рада є учасником процесу, а саме відповідачем, — відзначила Юрченко.

Нагадаємо, що раніше місцева жителька заявила про вирубку дерев у сквері «Звільнення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників» (біля літака на вул. Будівельників та ін. Богоявленському — ред.) для подальшої забудови. Також 31 липня під прокуратурою зібрався пікет миколаївських активістів. Вони виступають проти незаконної забудови скверу на вул. Будівельників біля «літака» і вирубки дерев.

Андрій Єрмолаєв — директор «антикорупційного» департаменту заявляв, що з ДАБІ зникли документи про будівництво спорткомлексу в сквері.