Уже після вихідних комісія ТЕБ та НС розгляне питання можливого послаблення карантину в Миколаєві, але не в області, — Кім

16 апреля, 2021 13 :50

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім розповів про ситуацію з коронавірусом у регіоні. За його словами, уже певний час спостерігається зменшення хворих у самому Миколаєві, проте в області навпаки – ситуація дещо погіршується.

Про це він розповів у п’ятницю, 16 квітня, повідомляє кореспондент видання MyCity.

Кім говорить, що протягом останніх 5 днів тенденція в місті покращувалася, зменшувалась кількість нових хворих. На його думку, це результат обмежень «червоної зони».

Також він додав, що найближчі вихідні стануть дуже важливими в питанні можливого послаблення карантину.

З іншого боку, якщо в місті ситуація дещо стабілізувалась, то в області кількість хворих навпаки з часом лише збільшується. Через це вже у вівторок, коли буде засідання комісії ТЕБ і НС (Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – прим.), її члени розглядатимуть питання із посиленням карантинних обмежень на території області.

«Дійсно, спрацювали обмеження, і є спад, але є невеликий зріст в області. Питання про це буде підніматися у вівторок на комісії ТЕБ і НС», — розповів Кім.