Миколаївська лікарня екстреної меддопомоги закупила шість нових «швидких», які будуть працювати по області

16 апреля, 2021 14 :20

Комунальне некомерційне підприємство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» закупило 6 нових «швидких», які розподілять по медзакладам області. Про це розповів директор підприємства Андрій Самойлов, повідомляє кореспондент MyCity.

Шість нових швидких «Сітроен» центр меддопомоги закупив за власні кошти – гроші від НСЗУ за лікування коронавірусних хворих. Грошей з обласного або інших бюджетів не виділяли. Також Самойлов додав, що зовсім скоро лікарня купить ще шість таких самих авто.

Ціна однієї такої «швидкої» складає майже 2 млн гривень.

«Це автомобіль класу «Б» — передмаксимальна медична комплектація, немає лише дихального апарату, вся інша сучасна медична техніка є: дефібрилятор й інші необхідні засоби. Один такий автомобіль коштує 1 млн 960 тисяч гривень», — розповів Самойлов.

Уже сьогодні нові автомобілі поїдуть в райони: Доманівку, Арбузинку, Врадіївку, Братське, Березнегувате та на третю підстанцію «швидкої» в мікрорайоні Соляні.

Самойлов також зазначив, що нові авто не збільшать автопарк, вони лише прийдуть на заміну застарілим транспортним засобам. Але мова не йде про так звані «буханки» (автомобіль швидкої допомоги на базі «УАЗу» — прим.). Як говорить Самойлов, такі авто дуже цінують, адже часто лише вони можуть проїхати по бездоріжжю, чого не можуть зробити навіть найновіші «іншомарки».