У МВС почали вакцинувати поліцейських

17 апреля, 2021 22 :39

В Україні розпочали вакцинувати співробітників системи органів Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Аваков зазначив, що вакцинацію здійснюватимуть препаратом CoronaVac, розробленим китайським підприємством Sinovac Biotech, та виробництва Pfizer-BioNTech. Першими її отримають працівники, які найчастіше контактують з людьми: гарнізони аеропортів «Бориспіль» та «Київ», підрозділи Нацгвардії у зоні ООС, працівників громадської безпеки, підрозділи патрульної поліції.

Далі планують вакцинувати усіх співробітників системи МВС: Нацполіцію, ДСНС, Нацгвардію, прикордонну службу, сервісні центри, вищі навчальні заклади, експертну службу.

Наступним етапом будуть вакцинувати також родини співробітників МВС. Загалом в системі МВС планують охопити близько 800 тисяч людей. Аваков наголошує, що вакцинація «виключно добровільна справа».

Нагадаємо, що у Миколаївській області триває вакцинальна кампанія проти COVID-19. Всього вакциновано першою дозою 13876 осіб. За минулу добу – 141 особу. Про це повідомляє Миколаївська ОДА.