Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В рамках екочеленджу миколаївці висадили близько 1000 дерев

18 апреля, 2021 11 :43

У Миколаєві 17 квітня відбулася екологічна акція «Посади дерево». Працівники районних адміністрацій міста разом з небайдужими городянами розпочали масштабну висадку дерев, передає My City.

Так, нещодавно у Житомирі висадили 1000 молодих саджанців в рамках челенджу #Дереводень. Естафету передали Миколаєву.

Директор Департаменту ЖКГ Сергій Коренєв  зазначив, що висаджуються дерева на вулицях, в паркових зонах, а також на пляжах.

«До висадки долучилися і всі небайдужі городяни, які захотіли взяти участь у цій естафеті», — заявив  він.

Саджанці купувались коштом місцевих адміністрацій та Департаменту ЖКГ.  Посадка дерев проводилась згідно розроблених планів.

Працівники адміністрації Центрального району висадили дерева по вул. Чкалова, Спаській, Інженерній та Великій Морській, а фотозвіт виконаної роботи оприлюднили у Facebook.

На території Інгульского району  було висаджено 145 молодих дерев: 20 саджанців у сквері «ім. В.І. Коренюгіна», 25 на бульварній частині проспекту Центрального та ще 100 на прибудинкових територіях місцевих ОСББ. Для висадження обрали гіпоалергенні дерева – горобину, клен та березу.

 

В Корабельному районі прозвітували про висадку 130 саджанців клену та каштану.

«У свою чергу, передаємо естафету Кропивницькому, ну а ми беремося до роботи аби наше місто стало чистішим, здоровішим і зеленішим», — коментує міський голова Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що екологічна інспекція нарахувала штраф за знищення тополь біля дитячого містечка «Казка» миколаївським самоназваним чаклуном та екстрасенсом Миколою Сметаною.