У Миколаївській ОДА розповіли, кого щеплюватимуть отриманою вакциною «Pfizer»

18 апреля, 2021 11 :13

Миколаївщина отримала 1170 доз вакцини Pfizer/BioNTech, якою першочергово щеплюватимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. Про це повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Вакцину доставили сьогодні, 18 квітня, в рамках механізму COVAX — безпрецедентної ініціативи світової солідарності щодо забезпечення глобального доступу до вакцин від COVID-19.

Разом з вакцинами область також отримала розчин для їхнього розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів. Щеплення вакциною розпочнуться вже 19 квітня.

«Передусім вакциною Pfizer/BioNTech щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. А вже після — працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників. Зазначимо, що це перша партія вакцини Pfizer-BioNTech, які Україна отримала в межах глобальної ініціативи COVAX», — йдеться у повідомлені.

Раніше повідомлялося, що в Україні розпочали вакцинувати співробітників системи органів Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, що Moderna скоротить розмір очікуваних поставок вакцини COVID-19 у цьому кварталі до ряду країн, включаючи Канаду та Велику Британію, через проблеми з ланцюгами поставок.