Миколаївщина повільно, але впевнено йде до виходу із «червоної» зони, — Кім

18 апреля, 2021 14 :08

Два показники, через які Миколаївська область у «червоній» зоні, стабільно йдуть на спад. Про це заявив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, на сьогодні завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню, у закладах охорони здоров’я, складає 70,19% (допустимий показник не більше 65%) та кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 впродовж останніх семи днів на 100 тисяч населення складає — 90 (при допустимій кількості не більше ніж 60).

«Повільно, але впевнено ми йдемо до виходу із «червоної» зони. Тому прошу всіх дотримуватись карантинних заходів та не нехтувати правилами безпеки», — зазначив Кім.

Нагадаємо, що рішення щодо скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки приймається Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі досягнення регіоном показників, які показують відсутність небезпеки. Обидва вищенаведених показники повинні знизитись до необхідного рівня та залишається такими протягом не менше ніж п’яти днів підряд.

Нагадаємо, що за добу коронавірус підтвердили у 469 мешканців Миколаївської області.