Захисники «Бузького Гарду» влаштують акцію протесту та прикують себе ланцюгами

18 апреля, 2021 21 :34

Ветерани АТО прикують себе ланцюгами до острова заради порятунку «Бузького Гарду». Про це повідомляє Гард.City.

У середу, 21 квітня,  ветерани АТО Олександр Терещенко, Олег Кравець та Олександр Кротик організовують попереджувальну акцію проти затоплення «Бузького Гарду».

«Учасники війни не підуть з острова у разі вирішення про затоплення, і будемо тоді чергувати цілодобово, а також усіма можливими технічними засобами перешкоджати Енергоатому продовжувати будівельні роботи. Там, на острові, ми передамо президенту України та прем’єр-міністру чергову вимогу про особисту зустріч щодо цієї потенційної екологічної катастрофи від державної компанії», — йдеться у повідомленні.

Олександр Терещенко народився у Мигії, а Олег Кравець є очільником штаб опору затопленню Бузького Гарду на Миколаївщині. Активісти спрямовують всі зусилля на збереження унікального Національного природного парку «Бузький Гард».

«У 2006 році Миколаївська обласна влада уже вивела частину земель зі складу регіонального ландшафтного парку. Їх було затоплено в результаті підвищення рівня Олександрівського водосховища до нормального підпірного рівеня + 14,7 м порівняно з природним рівнем річки.
Зараз через анонсоване підвищення рівня води в Олександрівському водосховищі до рівня 20,7 метри виникає ризик чергового затоплення», — йдеться у повідомленні.

Нагадаэмо, що у Миколаївській області активісти знову стурбовані долею національного парку «Бузький гард».