Українські профтехи та коледжі також використовуватимуть електронні щоденники та журнали

19 апреля, 2021 13 :27

Державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України опрацьовуються звернення від закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які мають намір використовувати функціонал державних електронних щоденників та журналів. Наразі ці заклади отримали відповідні консультації. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Низка з них вже підключена та розпочала роботу в системі E-journal, зокрема: ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ»; Державний професійно-технічний навчальний заклад «Фастівський центр професійно-технічної освіти»; Білоцерківський коледж сервісу та дизайну; Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка; Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка».

Наразі до системи E-journal долучилося майже 300 закладів освіти, зокрема 270 закладів загальної середньої освіти.  Найбільше шкіл, що користуються е-журналами та е-щоденниками, у Сумській (37 закладів), Київській (26), Дніпропетровській (19), Черкаській (18) Рівненській (17) та Полтавській (14) областях.

«Ці заклади вже розпочали активну роботу в системі й створили журнали. Крім того, на сьогодні служба підтримки опрацювала 1 112 листів, запитів та звернень щодо надання доступу до електронного функціоналу», — повідомили в міністерстві.