В рамках реконструкції траси на Очаків дорожники планують зробити велодоріжки

19 апреля, 2021 19 :55

На Миколаївщині триває реконструкція траси Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку «Чорноморка» — маршрут до курортного містечка Очаків, який проходить вздовж Бузького та Дніпровського лиманів і сполучає собою села Стару Богданівку, Козирку, Парутине, Дмитрівку, Куцуруб та інші з обласним і районним центрами. Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг.

Ремонт розпочали у рамках національної програми «Велике будівництво».

Перша трикілометрова ділянка автошляху наприкінці минулого року здана в експлуатацію, на двох інших, у районі Великої Коренихи та Козирки — влаштовано вирівнюючий шар покриття. Через настання зими роботи на об’єктах було призупинено.

Довгоочікуване квітневе тепло дало старт відновленню ремонтних робіт на перехідному об’єкті, — відзначають в САД.

Минулого тижня на відрізку км 20+000 – км 22+400 у межах Козирки дорожні працівники влаштували фінішний шар покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону завтовшки 5 сантиметрів. Наразі підрядник перебазував техніку на ділянку км 6+300 – км 8+300 неподалік Великої Коренихи, де цими днями буде влаштовано верхній шар покриття.

Дорожники також виконують роботи з установки бордюрів та виготовлення полегшеного автопавільйону, який у подальшому буде встановлений для зупинки громадського транспорту у селі Козирка.

В рамках ремонту траси дорожники улаштують велодоріжки та електроосвітлення вздовж автошляху від села Парутине до міста Очакова.